• WhatsApp (0542) 528 08 96
  • mebozeldanismanlik@gmail.com

Online Danışmanlık?

Özel öğretim kurumu açmak isteyen yeni bir girişimci için, Türkiye’nin her bölgesine özel kurs danışmanlığını sağlıyoruz. siz değerli kurucu ve kurucu temsilcilerine telefon ve internet ağını kullanarak uzaktan güvenilir özel öğretim kurumları online danışmanlık hizmetini vermekteyiz. Artık Bir Anaokulu, Özel Öğretim Kursu, Kişisel Gelişim Kursu, Sosyal Etkinlik Merkezleri, Güzellik Kursları, Sanat ve Müzik Kursları gibi onlarca özel okul veya kursları açılışını yapmak online danışmalık hizmeti aracılığıyla daha kolay.

Son zamanlarda yenilenen özel öğretim kurumları yönetmeliği ve özel öğretim kurumları standartlar yönergesinde ciddi anlamda değişiklikler olmuş, bu konu altında Sosyal Etkinlik Merkezleri gibi yenilikçi bir kurs anlayışı ‘da eklenmiştir. İçeriğin en önemli maddelerinden olan özel öğretim kurumları bağımsız bina şartının kalkması, Anaokullarında tuvalet sayılarına verilen kontenjan, Kişisel gelişim kurslarındaki program karmaşası gibi bir çok konuyu değinilmiş ve değiştirilmiştir,

Son zamanlarda açılan güzellik kursları ve güzellik akademileri hakkında bilgi vermek gerekirse, öğrencilerin sertifika isteklerini karşılama amacıyla ilçe milli eğitimlere verilmek üzere seviye tespit dilekçeleri bu süreçteki zorluğu rahatlatmıştır. Bunlara istinaden sanat kursları, kişisel gelişim kursları, mesleki ve yetenek kursları, drama kursları gibi bir çok kurs alanında da bu kolaylık sağlanmıştır.

Açık Öğretim Kurs Açma


Çok sınavlı eğitim sistemi çocuklarımızı birbirleriyle yarışır duruma getirdi. Bu düzen içinde daha başarılı olmak isteyen ve maalesef ki ekonomik  koşulları iyi olan aileler çocuklarını sürekli özel ders ve özel kurslara yönlendirerek gelişimlerini daha iyi seviyeye getirmeye çalışmaktadır. Maalesef dedim çünkü imkanı olmayan ailelerin çocukları bu özel koşullardan yararlanamamakta. Özel Açık Öğretim Kurslarında bu sınav düzeninde hedeflerine daha iyi hazırlanmasını hedeflemiştir. Talep üzerine son dönemlerde çok sayıda özel açık öğretim kursları açılmaktadır. 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği, Özel Öğretim Kurumları Kanunu ve Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesine uygun olarak Özel Açık Öğretim Kursu Ruhsatı almaları gerekmektedir. Ancak Özel Açık öğretim kursu açmak isteyen girişimcilerin bu süreci çok aşamalı , süreci uzun olan ve maliyetli bir durumdur. Bizler Özel Açık öğretim kursu Açma konusunda girişimcilere yardımcı olarak, yol göstererek isterlerse işlerin yürütülmesi sürecini takip ederek onlar için daha kolay,hızlı ve maliyeti daha düşük bir hizmet ile yardımcı olmaktayız.