• WhatsApp (0542) 528 08 96
  • mebozeldanismanlik@gmail.com

Hakkımızda


Milli eğitim danışmanı olarak 2013 yılında English Time dil okullarında danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Bugüne gelene kadar birçok özel okul açmak ve özel okul Devri yapmak, özel kurs açmak ve özel kurs Devri yapmak, özel açık öğretim kursu açmak ve özel açık öğretim kursu Devri yapmak, özel Kişisel Gelişim Kursu açmak ve özel Kişisel Gelişim Kursu devir işlemlerinde bulunduk. buna bağlı olarak özel okul ruhsatı alma, özel kurs ruhsatı alma, özel Kişisel Gelişim Kursu ruhsatı alma, özel açık öğretim kursu ruhsatı alma ve özel kursların devir ruhsatı alma işlemlerinde bulunduk. Çalıştığımız girişimcilerin işlerinin yürütülmesi ve sonuçlandırılması amacıyla hızlı, güvenilir, sonuç ve çözüm odaklı Danışman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Milli Eğitim Bakanlığı özel öğretim kurumlar bünyesindeki özel okullar, özel muhtelif kurslar, özel kişisel gelişim kursları, Açık Öğretim kursları, özel sürücü kursları ve özel rehabilitasyon merkezlerinin her türlü işlemlerinin özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun olarak yürütülmesi gerekmektedir. Amacımız girişimcilerin hızlı bir şekilde işlemlerini sonuçlanmasına yardımcı olmaktır. Özel okul açmak isteyen, özel okul devir yapmak isteyen, özel okul kurucu değişikliği yapmak isteyen, özel okul yerleşim planı ve kontenjan değişikliği yapmak isteyen, Özel okullarda yapılacak olan ücret ilanı girişi, e okul bilgi girişi, Kurumnet in ve MEBBİS sisteminin yönetilmesi bizimle çok daha kolay olacaktır. Yine aynı şekilde özel muhtelif kurs açmak isteyen, özel Kişisel Gelişim Kursu açmak istiyorum, özel açık öğretim kursu açmak isteyen, özel yabancı dil kursu açmak isteyen, özel rehabilitasyon merkezi açmak isteyen, bunun yanında özel muhtelif kursu devir yapmak isteyen, kişisel gelişim kursları ne devir yapmak isteyen, Açık Öğretim kursu devir yapmak isteyen, yabancı dil kursu devir yapmak isteyen, Sürücü Kursu devir yapmak isteyen ve bu özel öğretim kurslarına ait tüm destek hizmetlerini almak isteyen girişimcilerin İşlerinin hızlı, daha kolay ve daha ekonomik sonuçlandırılmasına yardımcı olmak amacıyla kurulduk.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizler milli eğitim danışmanı olarak asıl amacımız girişimcilerin daha hızlı, daha kolay ve daha ekonomik şartlarda hedefine ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için deneyimli uzman Danışman arkadaşlarımızın geçmiş tecrübeleri ve yenilenen yönetmelikleri yakından takip etmeleri işlerinizi daha da kolay kılacaktır. Tabii ki girişimcilerin özel okul, özel muhtelif kurs, Kişisel Gelişim Kursu, yabancı dil kursu, Sürücü Kursu ve Açık Öğretim kursu açarken veya devir işlemleri yaparken işi bilen bir danışmandan Yardım almak gerekebilir. Bu bağlamda geçmiş deneyimlerimizi ve referanslarımızı bakarak bize güvenebilirler. Artık beraber çalışarak özel okul açmak , özel okul devir yapmak , özel kurs açmak ve özel kurs devir yapmak sizin için çok kolay olacak.

 


Danışman Kadromuz


Emrah Sayın


1985 Yılında İstanbul’da doğdu. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programı bölümünden mezun oldu. Çeşitli ticaret faaliyetlerinde bulundu. Son olarak 2013 yılından bu güne Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı Yapmaktadır.

 


Tolga Yücel


1979 Yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Doğuş Holding, Reno-Mais vs. gibi kurumsal firmalarda uzun yıllar çalışmıştır. Son olarak 2013 yılından bu güne Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı Yapmaktadır.