• WhatsApp (0542) 528 08 96
  • mebozeldanismanlik@gmail.com

Özel Öğretim Kursu ve Anaokulu Açma Şartları


Günümüzde hızla büyüyen özel öğretim kursları ve özel ana okulları, girişimciler tarafından iş fikri olarak yoğun talep görmektedir. Taleplerin başlıca nedenleri daha iyi eğitim, hizmet verebilmek. Eğitimde daha geniş kitlelere ulaşabilmek, ticari açıdan daha hızlı büyümek girişimciler tarafından başlıca hedef öncelikleridir.

özel-öğretim-kursu-ve-anaokulu-açma-şartları

Özel Öğretim Kursu, Anaokulu, Kişisel Gelişim Kursu ve benzeri Özel Kursların tümünü kapsayan Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ayrıntılı olarak başlangıçta incelenebilir. Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi’de buna ek olarak incelenmesi gereken önemli notlar içermektedir. Kurum açılış öncesi bina uygunluğu tespit edilir. daha sonrası için kurulan şirket evrakları, kurucu evrakları’da önemlidir. Binanın yangın önlem müdürlüğüne uygunluğu, çevre sağlık müdürlüğüne uygunluğu, belediye raporları, teknik rapor, yerleşim planı gibi başlıca muhakkak alınması ve hazırlanması gereken önemli nüanslardır.


 

Özel Kurslar


Özel Kurslar, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumlarına bağlı olarak günümüzde çeşitli bilim dallarını, yabancı dil öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak, Özel matematik dersi almak isteyenlere destek olmak, KPSS sınavına girecek olan kişilere yardımcı olmak, bilgisayar eğitimi almak isteyen, fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen ve bunlar gibi bir çok eğitim, mesleki ve kişisel gelişimi sağlamak amacı ile kurulan kurumlardır. Özel Kurs Açmak İsteyen, Özel Kurs iş yeri açma ve çalışma ruhsatı almak isteyen girişimciler bu meşakkatli yolda bir yol gösteren, kendilerine yardımcı olacak bir milli eğitim danışmanına ihtiyaç duyabilirler. Bize ulaşan her girişimciye Özel Kurs Açmak, Özel Kurs Devir etmek veya Özel Kurs Devir almak, Yerleşim planı değişikliği, Özel Kurs Kontenjan Değişikliği, Özel Kurs Kurucu Değişikliği, Özel Kurs İsim Değişikliği ve özel kurlarla alakalı her konuda bizlere ulaşabilirler.Özel Kurslar Çok geniş bir bölümü kapsar. Tamamen 5580 sayılı Özel Okullar ve Özel Kurslar yönetmeliğine uygun olarak yönetilirler. Bizler Özel Kurs Danışmanı olarak sizlere işlerinizde yol göstererek işlerinizi kolaylaştırabiliriz. Özel Öğretim Kurumları Açmak için gerekli şartları, Kişisel Gelişim Kursu Açmak için Gerekli Şartları, Özel Açık öğretim Kursu açmak için gereken şartları tamamlamadan Özel öğretim Kurumlarına Ruhsat Almak mümkün değildir. Bu durumda  beraber çalışarak bütün koşulları oluşturabiliriz.

Özel Kurs açmak isteyenlere, özel kurs devir yapmak isteyenlere hizmet vermekteyiz. Özel kurs açmak için ne gerekiyor, özel kurs açma şartları nelerdir, Özel kurs nasıl açılır, özel kurs açmak için gerekli belgeler nedir, özel kurs devir yapmak için ne gerekiyor, özel kurs devir şartları nelerdir, özel kurs devri nasıl yapılır, özel kurs devir yapmak için gerekli belgeler nelerdir diyenlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amacımız kurs açma ve işletme sürecinde sizlere yardımcı olmaktır. Bu bağlamda kurs açarken bilinmesi gerekenler, müzik kursu açarken bilinmesi gerekenler, dans kursu açarken bilinmesi gerekenler, kpss kursu açarken bilinmesi gerekenler, uzaktan öğretim kursu açarken bilinmesi gerenler, teknik rapir hazırlanırken bilinmesi gerenler, anaokulu açarken bilinmesi gerenler, anaokulu açarken bilinmesi gerekenler nelerdir diyorsanız bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.