• WhatsApp (0542) 528 08 96
  • mebozeldanismanlik@gmail.com

Kişisel Gelişim Kursları

Kişisel Gelişim Kursları genel adı ile Kurs Açmak İsteyen girişimcilerin bu bağlamda EK-4 tablosunda bulunan programların tümünü ruhsat alması mümkündür. Kişisel Gelişim Kursu bünyesinde KPSS Kursu Eğitimi, Açık Öğretim Kursu, Yabancı Dil Kursu, Muhasebe Kursu, Matematik Kursu, Bilgisayar Kursu, Bale Kursu, Sanat Kursu, Dans Kursu, Müzik Kursu, Resim Kursu gibi, Tiyatro ve Oyunculuk Kursu. Bu kursların açılması, işletilmesi tamamen Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ve Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesine göre yapılmaktadır.

Bu durumda Kişisel Gelişim Kursu açmak isteyen bir kişi yönetmelikte belirtilen evrakları hazırlamak sureti ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başvurusunu yapar. Daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş görevlendirerek kurum binasını kontrol eder ve evrakları tam ise Kurs Açılmasında bir sakınca olmadığını ve ruhsat alınmasını uygun olduğuna dair bakanlığa yazı yazar. Daha sonra Kursa ait Ruhsat Alma işlemi tamamlanmış olur.

Not: Önemli bir not, Kişisel Gelişim Kursu olarak açılacak bir kurum ile umuma açık bir mekan,alkollü bir mekan aynı binada olamaz. Ayrıca Anaokulu olarak açılacak bir kurs için ve Özel Okul olarak açılmak istenen bir okul için 100 metre yakınında umuma açık ve alkollü mekan olmama şartı aranmaktadır.

Kuruluş amacımız olarak ve geçmiş tecrübemize güvenerek; Özel Kişisel Gelişim Kursu Açmak İsteyen, Özel Yabancı Dil Kursu Açmak İsteyen, Özel Matematik Kursu Açmak İsteyen, Özel Bilgisayar Kursu Açmak İsteyen, Özel Muhasebe Kursu Açmak isteyen, Özel Oyunculuk Kursu Açmak isteyen, Özel Dans Kursu Açmak isteyen, Özel Bale Kursu Açmak isteyen, Özel Müzik Kursu Açmak isteyen girişimcilere yardımcı olmak ve yol göstermektir.

Özel Kişisel Gelişim Kursu nasıl açılır, Özel Yabancı Dil Kursu
nasıl açılır, Özel Matematik Kursu nasıl açılır, Özel Bilgisayar Kursu
nasıl açılır, Özel Muhasebe Kursu nasıl açılır, Özel Oyunculuk Kursu
nasıl açılır, Özel Dans Kursu nasıl açılır, Özel Bale Kursu nasıl açılır, Özel Müzik Kursu nasıl açılır diyorsanız bizi arayın.

Özel Kişisel Gelişim Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Yabancı Dil Kursu
açma evrakları nelerdir, Özel Matematik Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Bilgisayar Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Muhasebe Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Oyunculuk Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Dans Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Bale Kursu açma evrakları nelerdir, Özel Müzik Kursu açma evrakları nelerdir diyorsanız bizi arayın.

mebozel

Mesajınızı bırakın