• WhatsApp (0542) 528 08 96
  • mebozeldanismanlik@gmail.com

SANAT KURSU, MÜZİK KURSU, DANS KURSU

Bir müzik kursu açmak isteyen kurucunun yada bir dans kursu açmak isteyen kurucunun öncelikle milli eğitim standartlarına uygun bir şekilde kurum açma ruhsatı almak zorundadır.

Dans kursu açma şartları nelerdir, dans kursu açmak için gereken evraklar nelerdir, dans kursu açmak için ne yapmalıyım diyorsanız ilk yapmanız gereken yangın yönetmeliğine uygun, sağlık yönetmeliğine uygun, özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun, bina deprem yönetmeliğine uygun bir yer bulunması gerekiyor.

Bale kursu açma şartları nelerdir, bale kursu açmak için gereken evraklar nelerdir, bale kursu açmak için ne yapmalıyım diyorsanız ilk yapmanız gereken yangın yönetmeliğine uygun, sağlık yönetmeliğine uygun, özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun, bina deprem yönetmeliğine uygun bir yer bulunması gerekiyor.

Müzik kursu açma şartları nelerdir, müzik kursu açmak için gereken evraklar nelerdir, müzik kursu açmak için ne yapmalıyım diyorsanız ilk yapmanız gereken yangın yönetmeliğine uygun, sağlık yönetmeliğine uygun, özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun, bina deprem yönetmeliğine uygun bir yer bulunması gerekiyor.

Piyano kursu açma şartları nelerdir, piyano kursu açmak için gereken evraklar nelerdir, piyano kursu açmak için ne yapmalıyım diyorsanız ilk yapmanız gereken yangın yönetmeliğine uygun, sağlık yönetmeliğine uygun, özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun, bina deprem yönetmeliğine uygun bir yer bulunması gerekiyor.

Gitar kursu açma şartları nelerdir, Gitar kursu açmak için gereken evraklar nelerdir, Gitar kursu açmak için ne yapmalıyım diyorsanız ilk yapmanız gereken yangın yönetmeliğine uygun, sağlık yönetmeliğine uygun, özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun, bina deprem yönetmeliğine uygun bir yer bulunması gerekiyor.

Keman kursu açma şartları nelerdir, keman kursu açmak için gereken evraklar nelerdir, keman kursu açmak için ne yapmalıyım diyorsanız ilk yapmanız gereken yangın yönetmeliğine uygun, sağlık yönetmeliğine uygun, özel öğretim kurumları yönetmeliğine uygun, bina deprem yönetmeliğine uygun bir yer bulunması gerekiyor.

mebozel

Mesajınızı bırakın